Botki Sergio Leone BT520 rude

  • Botki Sergio Leone BT520 rude
  • Botki Sergio Leone BT520 rude
  • Botki Sergio Leone BT520 rude
  • Botki Sergio Leone BT520 rude
  • Botki Sergio Leone BT520 rude
Botki Sergio Leone BT520 rudeBotki Sergio Leone BT520 rudeBotki Sergio Leone BT520 rudeBotki Sergio Leone BT520 rudeBotki Sergio Leone BT520 rude
119,00 zł
/ para brutto Koszty wysyłki
1190 pkt.
119 pkt.
14 dni na zwrot towaru
bez podania przyczyny
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
F.H.SKIPO Mirosław KryszkowskiWięcej
Adres: Husarska 29Kod pocztowy: 02-489Miasto: WarszawaKraj: PolskaNumer telefonu: 0000000Adres email: jacek@skipo.pl
Kolor
Granatowy
Materiał zewnętrzny
Skóra ekologiczna nubukowa
Wnętrze buta
Filc
Tkanina
Rodzaj podeszwy
Na obcasie
Wysokość obcasa
6,5 cm

Botki od marki Sergio Leone przypadnie do gustu wielu Pań. Cholewka wykonana z ekologicznej skóry nubukowej w pięknym odcieniu brązu. Wnętrze zostało wyściełane ociepliną, co zapewni naszym stopą ciepło. Botek posiada zapięcie na zamek. Całość oparta na obcasie słupkowym o wysokości 6 cm. Podeszwa odporna na ścieranie, antypoślizgowa oraz wykonana z tworzywa sztucznego. 

Nasze porady
Więcej informacji na temat naszego obuwia, doboru akcesoriów, pielęgnacji i czyszczenia, znajdziesz na naszym blogu.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie naszych klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
pixel