Program partnerski

Dołącz do naszego Programu Partnerskiego obuwie-lizuraj.pl!

 

Jeżeli prowadzisz bloga, strone internetową, forum albo masz dużo znajomych na facebooku to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Za każde zamówienie złożone w naszym sklepie za Twoim pośrednictwem otrzymasz 10% prowizji. Pozyskany przez Ciebie klient na zawsze zostanie przypisany do Twojego konta i za każde jego zamówienie otrzymasz prowizję.

 

Aby zacząć zarabiać z obuwie-lizuraj.pl należy zarejestrować się jako klient sklepu. Po rejestracji w panelu klienta znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat Twojego konta, zamówień oraz Programu Partnerskiego. Po przejściu do zakładki Programu Partnerskiego ujżysz listę Twoich przekierowań, listę klientów, zamówienia, rozliczenie i środki do wykorzystania. Z łatwością z tego poziomu wygenerujesz kod z linkiem lub banner, który możesz umieścić na swojej stronie, blogu, forum czy facebooku lub wysłać mailem.

 

Za każdy zakup zrealizowany poprzez Twoje konto otrzymasz 10% prowizji, którą w postaci bonu możesz wykorzystać na kupno dowolnego towaru. Po wejściu w zakładkę "Środki do wykorzystania" z łatwością stworzysz bon towary na dowolną kwotę,z wcześniej zarobionych funduszy. Aby wykorzystać bon, podczas drugiego kroku zakupów, wystarczy wybrać sposób płatności "BON" i wpisać jego numer, który znajduje się w Twoim Panelu Klienta sklepu obuwie-lizuraj.pl. Bony można realizować w dowolnej kwocie, bon nie musi w całości pokrywać ceny towaru.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół obuwie-lizuraj.pl

pixel