Torebki Anekke

( ilość produktów: 106 )

Torebki Anekke

Oferujemy torebki Anekke, które cechują się połączeniem walorów estetycznych i funkcjonalnych. Hiszpański producent odzieży i galanterii zadbał o najwyższą jakość swoich wyrobów, między innymi wzorzystych torebek. Znajdujące się na ich powierzchni nadruki nawiązują do kultur różnych regionów, m.in. Ameryki Północnej czy Amazonii. Brand hero marki - laleczka Anekke i jej kot - znajdują się na wielu modelach torebek i symbolizują zamiłowanie do przygody. Anekke stawia na odwagę, optymizm, szczęście i hojność. Ceni wrażliwość, miłość do natury i zwierząt, książek i muzyki. Do użytkowniczek o podobnej wizji kieruje swoje produkty.

Torebki marki Anekke — charakterystyka

Czym wyróżniają się torebki marki Anekke? To akcesoria dla osób, które chcą wyjść poza konwenanse. Klasyczna czerń, beż czy brąz nie są dla Ciebie wystarczająco ciekawe? Wybierz elementy stylizacji, które mają historię zaklętą w każdym skrawku.

Torebki, poza artystycznym wykończeniem, cechują się także:

  • przemyślanym wykrojem — oferujemy m.in. model o rozmiarze A4, w którym zmieścisz laptopa czy dokumenty;

  • wytrzymałością — torebki powstają z wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu przez lata zachowują kształt;

  • dopracowaną strukturą — dodatki mają wygodne ramiona, która możesz przewiesić przez ramię lub nosić w dłoniach;

  • klasycznymi kształtami — akcesoria mają oryginalne historie i kolorystykę, ale jednocześnie klasyczny kształt, który nigdy nie wychodzi z mody.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W asortymencie znajdziesz również m.in. torebki marki Big Star.

pixel