Glany damskie skórzane

( ilość produktów: 5 )

    Dziesięciooczkowe glany damskie to niezwykle charakterystyczne, ciężkie buty skórzane z wysoką cholewą i masywną podeszwą uzupełnioną głębokim protektorem. Najczęściej spotyka się ich czarne wersje, ale oferta producentów tego typu obuwia jest na tyle szeroka, że w sklepie Lizuraj znalazło się również miejsce dla ich innych wersji kolorystycznych tego specyficznego obuwia.

    Wyraziste obuwie dla stylowych dziewczyn

    Jeśli utożsamisz się z subkulturą punków, skinheadów, gotów czy metalowców, masywne buty w czarnej kolorystyce będą ciekawym pomysłem na dopełnienie oryginalnej stylizacji. Oczywiście prezentowane glany damskie to nie tylko charakterystyczne dziesiątki, ale także wzorowane na nich nieco lżejsze trzewiki z mniejszą liczbą otworów na sznurowadła, z niższą cholewą, dostępne w dość oryginalnych, dziewczęcych kolorach. Odwiedzając nasz sklep z butami, możesz sięgnąć m.in. po białe martensy z charakterystycznym żółtym przeszyciem wokół podeszwy. Wszystkie prezentowane buty damskie wykonane są z dobrej jakości materiałów, skóry naturalnej licowej, wyposażone są w wysokie cholewy i masywne podeszwy. Oczywiście są to buty sznurowane, dla poprawy komfortu użytkowania z cholewami uzupełnionymi charakterystyczną szlufką.

    Wysokie glany damskie to buty idealne na chłodniejsze miesiące roku, choć fanki tego typu obuwia równie chętnie sięgają po nie także wiosną czy nawet latem. Przyjrzyj się prezentowanym modelom charakterystycznych, masywnych trzewików z wysokimi, skórzanymi cholewami i grubymi podeszwami uzupełnionymi protektorem. Zamów parę glanów lub martensów. Polecamy!

    pixel