Glany męskie

( ilość produktów: 1 )

    Jeśli szukasz ciężkich butów z wysokimi cholewami i masywnymi podeszwami uzupełnionymi protektorem, wybierz glany męskie. To obuwie skórzane, sznurowane, wyposażone w dwa rzędy z dziesięcioma oczkami na sznurowadła każdy – cecha charakterystyczna glanów. Takie buty to idealny wybór dla fanów metalu i innych ciężkich brzmień, a także dla punków, skinheadów czy gotów.

    Ponadczasowe glany męskie do użytku codziennego

    Choć prezentowane buty są bardzo masywne i ciężkie, to jednak ze względu na sposób wyprofilowania podeszwy, kształt i wysokość cholewy, gwarantują wysoki komfort chodzenia po każdym rodzaju nawierzchni. Sprawdzą się jako buty męskie na zimę i okres przejściowy, skutecznie izolując od środowiska zewnętrznego, ale z powodzeniem można stosować je również latem, jako uzupełnienie oryginalnej stylizacji. W ofercie przygotowanej przez sklep Lizuraj znajdziesz m.in. najbardziej charakterystyczne, bo czarne glany męskie typu dziesiątki (dziesięć oczek w dwóch rzędach), z wyraźnie uniesionym noskiem, który od wewnątrz został wzmocniony metalowymi wstawkami. Gruba podeszwa z protektorem została wzmocniona śrubami i charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie.

    Stwórz wiele oryginalnych stylizacji, sięgając po niezwykle charakterystyczne glany męskie. Przygotowaliśmy dla Ciebie porządnie wykonane, skórzane modele tych butów w czarnej, najbliższej oryginałowi wersji kolorystycznej. Jest to niezwykle uniwersalne obuwie, które sprawdzi się w użytkowaniu codziennym i przy okazji innych aktywności, chroniąc palce i skutecznie izolując od nierówności podłoża.

    pixel