Torebki Carla Gotti

( ilość produktów: 20 )

  Torebki Carla Gotti

  Torebki Carla Gotti wyróżniają się połączeniem estetyki z wysoką jakością, a także ponadczasowym designem. Szukasz elementów, które sprawdzą się w kapsułowej garderobie? A może chcesz podkreślić swoje codzienne stylizacje ciekawym dodatkiem? Sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej modele o różnych kolorach, fasonach, a także strukturze. Dzięki temu dopasujesz konkretny produkt do swojego stylu.

  Torebki marki Carla Gotti — charakterystyka

  Torebki marki Carla Gotti są dostępne głównie w dwóch wykrojach: nerki i listonoszki. Oferujemy także klasyczne torby, w których zmieszczą się rzeczy o stosunkowo dużym formacie, takie jak laptop czy materiały do nauki bądź pracy.

  Listonoszki czy nerki dobrze sprawdzą się w codziennych, luźnych stylizacjach, a także w tych sportowych. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami będą również dobrze wyglądały w przypadku tych eleganckich outfitów.

  Torebki damskie Carla Gotti powstają przede wszystkim z naturalnej skóry. która jest odporna na uszkodzenia i zabrudzenia, a przy tym świetnie wygląda. Po latach użytkowania skórzane akcesoria wciąż mają pierwotną strukturę, dlatego inwestycja w nie po prostu się opłaca.

  Oferujemy modele m.in. w następujących kolorach:

  • czarnym;

  • bordowym;

  • rudym;

  • zielonym;

  • szarym;

  • brązowym.

  Szeroki wybór sprawia, że możesz dopasować konkretną torebkę do swojego stylu, danej stylizacji czy własnych założeń budżetowych.

  Zapraszamy do zakupów. W naszej ofercie znajdziesz również torebki damskie Canalletto i innych marek.

  pixel