Botki na platformie Wonders A-2004

  • Botki na platformie Wonders A-2004
  • Botki na platformie Wonders A-2004
  • Botki na platformie Wonders A-2004
  • Botki na platformie Wonders A-2004
  • Botki na platformie Wonders A-2004
Botki na platformie Wonders A-2004Botki na platformie Wonders A-2004Botki na platformie Wonders A-2004Botki na platformie Wonders A-2004Botki na platformie Wonders A-2004
599,00 zł
/ para brutto Koszty wysyłki
5990 pkt.
Możesz kupić także poprzez:
14 dni na zwrot towaru
bez podania przyczyny
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
CALZADOS DANUBIO, S.L.U.Więcej
Adres: ELCHE P.I. C/ S.RAMON Y CAJAL, 17Kod pocztowy: 03203Miasto: ELCHE(ALICANTE)Kraj: HiszpaniaNumer telefonu: 000000Adres email: customers@wonders.com
Kolor
Czarny
Wnętrze buta
Skóra naturalna
Materiał zewnętrzny
Skóra naturalna lakierowana
Rodzaj podeszwy
Na koturnie
Wysokość obcasa
4,5 cm

Dla Pań, które lubią modnie wyglądać i zarazem czuć się w obuwiu wygodnie polecamy nowy model botków od hiszpańskiej marki Wonderd. Cholewka obuwia została wykonana z wysokiej jakości lakierowanej skóry naturalnej. Model ozdobiony wyjątkowym zwierzęcym wzorem nadaję obuwiu pięknego wyglądu. Nosek zaokrąglony. Wkładka została wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej, która zapewni naszym stopom maksymalną wygodę. Całość sznurowana na 6 dziurek. Botki posiadają platformę o wysokości 4,5 cm, co nadaję botkom charakterystycznego wyglądu. Podeszwa wykonana z trwałego tworzywa sztucznego. 

Nasze porady
Więcej informacji na temat naszego obuwia, doboru akcesoriów, pielęgnacji i czyszczenia, znajdziesz na naszym blogu.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie naszych klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
pixel