Nowa torebka na wiosnę

2020-02-12
Nowa torebka na wiosnę
Czy wiesz, że nowa torebka może całkowicie zmienić zwykły, biurowy strój?

Pojemna i trwała torebka to jeden z najważniejszych elementów codziennego outfit. Współcześnie wybór torebek jest tak duży, że każda z Pań znajdzie bez trudu model dopasowany do swoich potrzeb. W ofercie sklepu Lizuraj proponujemy ciekawe, wiosenne nowości, które z pewnością pozwolą na pewne wejście w nowy sezon. Jakie torebki będą cieszyć się największym zainteresowaniem tej wiosny i lata?


Klasyczna torebka biurowa

Wybór klasycznej torby biurowej może zająć nieco czasu – producenci proponują nam zarówno modele o klasycznej formie, bez dodatkowych zdobień, jak i torby odpowiednie na oficjalne spotkania, z ozdobnymi paskami, sprzączkami, przeszyciami. Warto pamiętać, aby torba przeznaczona na oficjalne spotkania wykonana była z naturalnej skóry. Materiał ten nie tylko prezentuje się elegancko, ale również jest wysoce odporny na uszkodzenia. Torby biurowe często zaopatrzone są zarówno w długie paski do noszenia torby na ramieniu, jak i funkcjonalne rączki, które pozwalają nosić torbę w dłoni. Rozmiar torebki biurowej powinien pozwalać na chowanie w jej wnętrzu formatu A4.


Listonoszka – nie tylko dla buntowniczek!

Listonoszki do torby kojarzone były przede wszystkim z wakacjami – niewielkie rozmiary sprawiały, że torebka ta była idealnym towarzyszem podczas zwiedzania zabytkowych miast czy wypadów do muzeum. Dzisiaj listonoszka dostępna jest w wielu rozmiarach, przez co torebkę tę możemy wykorzystywać również w pracy czy podczas wieczornych wyjść na miasto w gronie znajomych. Marki takie jak TOSCANIO zaproponują nam piękne torebki wykonane z naturalnych skór zamszowych, które wspaniale będą prezentować się zarówno podczas formalnych, jak i mniej uroczystych wydarzeń.


Wygodny i funkcjonalny plecak

Plecaki wracają na ulice polskich miast w wielkim stylu. Nowoczesne plecaki o niewielkich wymiarach w zupełności wystarczą, aby spakować do nich wszelkie niezbędne w ciągu dnia elementy: notatnik, portfel, butelkę z wodą, przekąski. Plecaki marek takich jak NOBO zachwycą nas wzornictwem i kolorystyką: producent zadbał o to, by oferowane modele nadawały się zarówno na nadmorskie deptaki, jak i do pracy czy do szkoły. Liczne przegrody i kieszenie w plecakach NOBO pozwolą na schowanie wszystkich drobiazgów. Zaletą plecaka jest również fakt, że nie musi być on w żaden sposób podtrzymywany – obie ręce pozostają wolne.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel