2019-11-06

Kupuj obuwie w sieci!

Zakupy w sieci są naszą codziennością – pozwalają na oszczędność czasu i niejednokrotnie: pieniędzy. Również obuwie warto kupować w sklepach internetowych. Jak wystrzec się błędu? O czym pamiętać?

Zakupy w sklepach internetowych wykonujemy praktycznie codziennie. W sieci znajdujemy produkty, których próżno szukać w sklepach stacjonarnych. Zaletą jest również fakt, że niejednokrotnie wirtualne sklepy oferują nam znacznie niższe ceny, co ma niebagatelny wpływ na nasz budżet i portfel.

Kupno w sieci – to się opłaca!
Zakupy w sklepach wirtualnych to prawdziwa wygoda – nie musimy dojeżdżać do sklepów, stać w korkach, szukać miejsc parkingowych. Przeglądanie produktów odbywa się z wysokości… ulubionego, domowego fotela! Olbrzymia różnorodność produktów sprawia, że sklepy internetowe są olbrzymią konkurencją dla klasycznych form handlu. Klient takiego sklepu może wybrać jeden z różnych rodzajów dostawy, w tym także pod same drzwi. Sklepy internetowe oferują często liczne rabaty i przeceny, z których warto skorzystać.

Kupujemy buty w sklepie internetowym!
Chcąc kupić upatrzone buty damskie w jednym ze sklepów internetowych powinniśmy zwrócić uwagę na szereg szczegółów. Przede wszystkim: dokładnie czytajmy opisy butów – administrator sklepu powinien zadbać o to, aby opis zawierał dokładne informacje o materiałach, fasonie, kolorze. W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy po prostu skontaktować się ze sprzedającym.

Czy możliwe jest kupienie buta o odpowiednim rozmiarze? Faktem jest, że rozmiarówki poszczególnych producentów mogą różnić się od siebie. Aby więc zaoszczędzić sobie rozczarowań i czasu możemy wybrać jedną z metod, która pozwoli precyzyjnie określić nasz rozmiar stopy.

Najprostszą metodą na zmierzenie długości stopy jest jej odrysowanie na kawałku papieru i zmierzenie odległości od czubka dużego palca, do skraju pięty. Wynik w centymetrach wystarczy porównać z informacją o długości wkładki. Warto pamiętać kupując buty, że wkładka powinna być ok. 0,5 cm dłuższa od naszej stopy. 


Zwrot pochopnie kupionych butów
Zdarza się, że pomimo idealnego dopasowania długości stopy but nie jest dla nas odpowiedni. Nie musimy się martwić na zapas – każdy ze sklepów internetowych zobligowany jest do informacji o możliwości zwrotów w danym terminie: zazwyczaj jest to 14-30 dni od dnia otrzymania przesyłki. Chcąc oddać zakupione buty nie musimy podawać przyczyny, ważne jest jednak to, aby obuwie nie nosiło żądnych śladów użytkowania. Jeśli sklep stwierdzi, że obuwie było wykorzystywane może odmówić przyjęcia zwrotu. Informacje o zwrotach znajdziemy w zakładach „zwroty i reklamacje”.  
Polecane
Botki Sergio Leone TR718 czarny nubuk

Botki Sergio Leone TR718 czarny nubuk

119,00 zł149,00 zł1190 pkt.
Kozaki kowbojki Gamis 3819 B42

Kozaki kowbojki Gamis 3819 B42

335,00 zł419,00 zł3350 pkt.
Botki Bravo Moda 2178

Botki Bravo Moda 2178

319,00 zł399,00 zł3190 pkt.
Botki Arka BI 7404

Botki Arka BI 7404

279,00 zł349,00 zł2790 pkt.
pixel