Półbuty Lordsy Jana 24702-27

  • Półbuty Lordsy Jana 24702-27
  • Półbuty Lordsy Jana 24702-27
  • Półbuty Lordsy Jana 24702-27
  • Półbuty Lordsy Jana 24702-27
  • Półbuty Lordsy Jana 24702-27
Półbuty Lordsy Jana 24702-27Półbuty Lordsy Jana 24702-27Półbuty Lordsy Jana 24702-27Półbuty Lordsy Jana 24702-27Półbuty Lordsy Jana 24702-27
299,00 zł
/ para brutto Koszty wysyłki
2990 pkt.
Możesz kupić także poprzez:
14 dni na zwrot towaru
bez podania przyczyny
Kolor
Granatowy
Wnętrze buta
Skóra naturalna
Materiał zewnętrzny
Skóra naturalna licowa
Rodzaj podeszwy
Na płaskim obcasie
Wysokość obcasa
2,5 cm

Niewiarygodnym powodzeniem w ostatnich sezonach cieszą się lordsy. Łatwość w ich zakładaniu i prosty fason to powody dla których takie rzesze kobiet je pokochały. Projektanci postanowili spełnić wymagania swoich klientek i przygotowali dla nas niesamowity model. Rewelacyjne zdobienia wierzchu obuwia stanowi ciekawa naszywka z naturalnej skóry oraz pasek na spince, który dopasowuje do stopy użytkowniczki. Skórzane wnętrze powoduje, że nasza stopa czuje się komfortowo i wygodnie nawet podczas wielogodzinnego noszenia. Dzięki grubej podeszwie obuwie prezentuje się niezwykle modnie i stylowo. Pomimo, że obuwie marki Jana przeznaczone jest dla osób starszych z pewnością zainteresuję się nimi również młode Panie.

Nasze porady
Więcej informacji na temat naszego obuwia, doboru akcesoriów, pielęgnacji i czyszczenia, znajdziesz na naszym blogu.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie naszych klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
pixel