Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Newsletter

Tabela rozmiarów

Drodzy klienci!

Wiedzą Państwo zapewne z doświadczenia, jakie nabywa się podczas kupowania butów, że "numer numerowi nierówny". Dany rozmiar z jednej firmy ma czasem zupełnie inną długość, niż z drugiej. Zdajemy sobie sprawę, że w sprzedaży internetowej, gdzie nie można osobiście zmierzyć obuwia, bardzo ważna jest rzetelna informacja o długości wkładek. Dbając o Państwa zadowolenie, komfort wyboru oraz jak najlepsze dopasowanie butów do stopy, sporządziliśmy szczegółową TABELĘ ROZMIARÓW. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu zakupy w naszym sklepie.

 

WSKAZÓWKI:

  • Podana długość w cm jest długością wkładki. Proszę pamiętać podczas wyboru właściwego rozmiaru, że wkładka buta powinna być większa o ok. 0,5cm od długości stopy.
  • Wielkość stóp nie jest całkowicie stała, lecz zmienia się z upływem czasu i w miarę zmęczenia. Dlatego najlepiej jest je zmierzyć nie z rana, kiedy są najbardziej wypoczęte, lecz w ciągu dnia.

ROZMIARÓWKA OBUWIA DAMSKIEGO:
ROZMIARÓWKA OBUWIA MĘSKIEGO:Badura Big Star Caprice Clarks Lesta Marco Tozzi Rieker Ryłko Tamaris